KMB STEEL PRODUCT
Indywidualne rozwiązania ze stali nierdzewnej
Czerpaki
Cyklony
Hydrocyklony
Klasyfikatory hydrauliczne
Komory pyłowe
Mieszalniki cyrkulacyjne
Mieszalniki inżektorowe
Mieszalniki mechaniczne
Mieszalniki przegrodowe
Mieszalniki pneumatyczne
Osadniki sedymentacyjne
Przenośniki grawitacyjne
Separatory tłuszczu
Skrubery Venturiego
Sita blaszane płaskie
Sita blaszane cylindryczne
Suszarki fluidyzacyjne
Suszarki komorowe
Wanny
Zalewnia do moczenia ziarna
Zbiorniki - studnie
Mieszalniki cyrkulacyjne

Mieszanie cyrkulacyjne odbywa się za pomocą tłoczenia cieczy przez pompę w systemie komorowo hydraulicznym. System ten wykorzystywany jest do mieszania win oraz innych cieczy w przemyśle spożywczym. Mieszalnik tego typu nie posiada żadnych urządzeń mechanicznych, co czyni go bez awaryjnym. System ten najczęściej składa się ze zbiornika, systemu rur doprowadzających
i odprowadzających oraz sit wewnątrz zbiornika. Sita te tworzą system przegród-przegród. Sita od strony tłoczenia maja mniejsza średnicę natomiast od strony ssania znajdują się otworzy o większej średnicy. Mieszalnik dodatkowo wyposażony jest w pompę odśrodkową, której parametry uzależnione są od wielkości zbiornika oraz otworów w systemie sitowym.


Mieszalniki cyrkulacyjne wykonywane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej (AISI 304 albo AISI 316) dzięki czemu zapewniają trwałość oraz funkcjonalność w użytkowaniu spełniając nawet najsurowsze wymogi sanitarne. Wszystkie parametry geometryczne oraz funkcjonalne urządzeń dopasowywane są do wymagań Klienta zgodnie z zasadą „Indywidualne rozwiązania ze stali nierdzewnej”.

 

Przemysł spożywczyPrzemysł budowlanyElementy architektoniczneWyposażenie gastronomiWyposażenie wnętrzKontakt