JEZYK POLSKI
JEZYK ANGIELSKI
JEZYK NIEMIECKI
JEZYK FRANCUSKI

Mieszalniki cyrkulacyjne

Mieszanie cyrkulacyjne odbywa się za pomocą tłoczenia cieczy przez pompę w systemie komorowo hydraulicznym. System ten wykorzystywany jest do mieszania win oraz innych cieczy w przemyśle spożywczym. Mieszalnik tego typu nie posiada żadnych urządzeń mechanicznych, co czyni go bez awaryjnym. System ten najczęściej składa się ze zbiornika, systemu rur doprowadzających
i odprowadzających oraz sit wewnątrz zbiornika. Sita te tworzą system przegród-przegród. Sita od strony tłoczenia maja mniejsza średnicę natomiast od strony ssania znajdują się otworzy o większej średnicy. Mieszalnik dodatkowo wyposażony jest w pompę odśrodkową, której parametry uzależnione są od wielkości zbiornika oraz otworów w systemie sitowym.

Mieszalnik

Mieszalniki cyrkulacyjne wykonywane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej (AISI 304 albo AISI 316) dzięki czemu zapewniają trwałość oraz funkcjonalność w użytkowaniu spełniając nawet najsurowsze wymogi sanitarne. Wszystkie parametry geometryczne oraz funkcjonalne urządzeń dopasowywane są do wymagań Klienta zgodnie z zasadą „Indywidualne rozwiązania ze stali nierdzewnej”.