KMB STEEL PRODUCT
Indywidualne rozwiązania ze stali nierdzewnej
Doświetlacze
Kanały łazienkowe
Kanały rynnowe
Kanały szczelinowe
Kotwy
Kratki wentylacyjne
Obejmy na rury
Osłony rur
Osłony urządzeń
Panele sufitowe
Połączenia kołnierzowe
Przejścia szczelne
Rewizje
Skrzynki posadzkowe
Włazy rewizyjne
Wpusty
Zaślepki rur (dekle)

Włazy rewizyjne - klapy rewizyjne

Włazy rewizyjneWłazy rewizyjne nazywane także czyszczakami znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagany jest dostęp do instalacji podposadzkowych np. halach, galeriach, restauracjach czy magazynach. Elementami wykanczającymi powierzchnię włazu mogą być płytki podłogowe, terakota itp. W ofercie firmy KMB STEEL PRODUCT znajdują się włazy nierdzewne oraz włazy aluminiowe

KATALOG TECHNICZNY - PDF

WŁAZY REWIZYJNE - KLAPY REWIZYJNE

W komplecie klap rewizyjnych znajdują się: pokrywa włazu, rama oraz klucze do wyciągania. Przykładowy zestaw poniżej na zdjęciu.

klapy rewizyjne

Włazy rewizyjne MULTI

Nasza Firma posiada również w swojej ofercie klapy rewizyjne w wersji tzw. MULTI, dzięki której można tworzyć ciągi zarówno w wersji prostej jak i łamanej. Poszczególne klapy rewizyjne oddziela wyjmowana poprzeczka.

Belki poprzeczne wkłada sie i mocuje w prosty sposób. Można je bez trudu w wygodny sposób wyjąć z powrotem, jeżeli zaistnieje taka potrzeba odsłonięcia szybu na jego całej długości np. w przypadku układania przewodów lub rur w późniejszym czasie lub konieczności przeprowadzenia napraw w szybie.

właz rewizyjny multi


właz rewizyjny zabudowany


Poniżej znajduje się przykładowy właz typu lekkiego przeznaczony do ruchu pieszych - właz wyciągany jest za pomocą jednej sruby umiejscowionej na srodku. Właz do wypełnienia płytkami lub terakotą.

właz rewizyjny specjalnyPrzemysł spożywczyPrzemysł budowlanyElementy architektoniczneWyposażenie gastronomiWyposażenie wnętrzKontakt