JEZYK POLSKI
JEZYK ANGIELSKI
JEZYK NIEMIECKI
JEZYK FRANCUSKI

Włazy rewizyjne

Włazy rewizyjne


Wybierz RODZAJ WŁAZÓW:

Włazy PRO RPW

Włazy MAXI

Włazy ALU

Włazy PRO RP

Włazy rewizyjne nazywane także czyszczakami znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagany jest dostęp do instalacji podposadzkowych np. halach, galeriach, restauracjach czy magazynach. Elementami wykanczającymi powierzchnię włazu mogą być płytki podłogowe, terakota itp. W ofercie firmy KMB STEEL PRODUCT znajdują się włazy nierdzewne oraz włazy aluminiowe.

Właz pod wypełnienie

WŁAZY REWIZYJNE – KLAPY REWIZYJNE

W komplecie klap rewizyjnych znajdują się: pokrywa włazu, rama oraz klucze do wyciągania. Przykładowy zestaw poniżej na zdjęciu.

Właz – klapa rewizyjna

Włazy rewizyjne MULTI

Nasza Firma posiada również w swojej ofercie klapy rewizyjne w wersji tzw. MULTI, dzięki której można tworzyć ciągi zarówno w wersji prostej jak i łamanej. Poszczególne klapy rewizyjne oddziela wyjmowana poprzeczka.

Belki poprzeczne wkłada sie i mocuje w prosty sposób. Można je bez trudu w wygodny sposób wyjąć z powrotem, jeżeli zaistnieje taka potrzeba odsłonięcia szybu na jego całej długości np. w przypadku układania przewodów lub rur w późniejszym czasie lub konieczności przeprowadzenia napraw w szybie.

Poniżej znajduje się przykładowy właz typu lekkiego przeznaczony do ruchu pieszych – właz wyciągany jest za pomocą jednej sruby umiejscowionej na środku. Właz do wypełnienia płytkami lub terakotą.

Właz typu lekkiego